Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

media

Reality show dla siedmiolatki

Konkursy Little Miss America są w USA tyleż popularne, co kontrowersyjne. Stacja TLC trzyma rękę na pulsie. Na antenie właśnie zadebiutowało reality show o małej miss – Eden Wood. Bo Paris Hilton jest passé.


O dziwo, to nie jest pierwsza produkcja o wymalowanych starych-maleńkich. „Toodlers & Tiaras” to program odsłaniający kulisy „sławy” małych dam. Rzesze pedagogów z całego świata oskarżały twórców „T&T” o kreowanie złych wzorców. Rodzicom dziewczynek zarzucano odbieranie dzieciństwa i realizowanie własnych ambicji kosztem pociech. Medialna burza tylko zmotywowała szefostwo TLC do działania. 16 kwietnia wystartował „Eden’s World”, program poświęcony gwiazdce „Toodles & Tiaras”. Eden Wood to wielokrotna zwyciężczyni konkursów małych miss. Będzie opowiadała o kulisach konkursów piękności, technikach makijażu, fryzur, doborze strojów etc. Oczywiście wspierać ją będzie przedsiębiorcza mama, będąca również managerem, fryzjerem, stylistą i rzecznikiem prasowym siedmiolatki.

Oto fragment reality show o Małych Miss i samej Eden:

http://www.youtube.com/watch?v=uzAu0h0XQ9U

 

Jak podają twórcy programu – Eden pragnie, aby inne dzieci poszły w jej ślady i zakosztowały blichtru show biznesu oraz sławy.

Wygląda na to, że przedszkolaki z USA (i nie tylko) będą miały okazję zobaczyć ich rówieśniczkę w burleskowych kreacjach, z toną tapety na twarzy i doprawianym biustem. Po obejrzeniu reality mogą zawsze zajrzeć na jej oficjalnego Facebooka (65 tys. fanów) lub stronę internetową http://www.littleedenwood.com/.

 

 

 

 

fot. flickr/cc: Pioneer Library System