Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

FotografiaPolecamy

Pod osłoną nocy

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej, niż ten widziany w dzień. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie jej efekty, wysyłając swoje zgłoszenie na konkurs portalu fotografuj.pl!

 

C.jpgfot. Mariusz Rutkowski

 

Portal fotografuj.pl ogłosił konkurs dla miłośników fotografii, w którym do wygrania są papiery TECCO i wydruki pigmentowe na satynowym papierze TECCO. Aby wziąć udział w konkursie „Pod osłoną nocy”, należy wejść na stronę www.fotografuj.pl i kliknąć baner konkursowy. Za pomocą prostego formularza można nadesłać 5 swoich efektownych zdjęć przedstawiających nocną scenerię, np. ulice oświetlone sztucznym światłem lamp.

 

nocny łowca kopia.jpgfot. Mirek Kaźmierczak

 

W konkursie zwycięży 5 osób, które otrzymają zestawy wydruków pigmentowych na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 i paczek papierów TECCO.

Nagrodami są:

  • 1 miejsce – wydruk pigmentowy 70×100 na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 – do tego paczka 25 sztuk tego papieru w formacie A4
  • 2 miejsce – wydruk pigmentowy 40×60 na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 – do tego paczka 25 sztuk tego papieru w formacie A4
  • 3 miejsce – wydruk pigmentowy 40×60 na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 – do tego paczka 100 sztuk tego papieru w formacie 10×15.

 

DSC_2740c_900x600.jpgfot. Maciek Główka

 

Wydruki wykonane na ploterze pigmentowym najwyższej klasy –  Epson Stylus Pro 9900. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs trwa do 28 lutego 2013 roku. Więcej informacji na stronie: www.fotografuj.pl

 

Na portalu Fotografuj.pl można znaleźć praktycznie wszystko o robieniu zdjęć oraz codzienną porcję najświeższych informacji z branży. Są tu cenne porady fachowców, testy praktyczne sprzętu, ciekawe filmy o aparatach i fotografowaniu oraz konkursy z wartościowymi nagrodami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od umiejętności fotograficznych.

Portal Fotografuj.pl jest cennym źródłem wiedzy na temat odbywających się warsztatów czy wystaw fotograficznych, można także porozmawiać na forum czy zapisać się do newslettera i otrzymywać aktualne wiadomości branżowe.