Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Film

W poszukiwaniu tożsamości

DKF Muranów od wielu lat stara się pokazywać filmy, które są mało znane polskiej publiczności, zdobywają jednak uznanie krytyków i laury festiwalowe. W październiku DKF przejdzie metamorfozę. Planowany jest powrót do właściwej formuły klubu, skupiając się na słowie „dyskusyjny” obecnym w nazwie. Dlatego każde spotkanie poprzedzi krótkie wprowadzenie, a po każdej projekcji widzowie zostaną zaproszeni do dyskusji, na spotkanie z zaproszonymi gośćmi – twórcami, bohaterami filmów, specjalistami, znawcami tematów, których dotyczą oglądane filmy.

 

2046ed9551266b1.jpg


Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego tworzony jest przez widzów. Osoby, które chciałaby podzielić się jakimiś ciekawymi filmowymi odkryciami i dołączyć do klubu są zaproszone do kontaktu mailowego: dkfmuranow@gutekfilm.pl 

 

Aktualne informacje o DKFie można znaleźć na FB:http://www.facebook.com/DKFMuranowOficjalnyFanPage

Uwaga konkurs filmowy – „Indie game: niedaleko pada”. Nakręć swój film, a my zorganizujemy dla Ciebie publiczną projekcję!
DKF Muranów ogłasza konkurs na najlepszy film związany z tematyką gier wideo. Zrealizuj 1-3 minutową animację, dokument, fabułę, machinimę i prześlij do nas. Twój film weźmie udział w plebiscycie publiczności, która później zobaczy go na dużym ekranie kina Muranów, przed marcową projekcją filmu „Indie Game” w reżyserii Lisanne Pajot i Jamesa Swirsky’ego. Na zwycięzcę plebiscytu czeka również nagroda rzeczowa – roczny karnet do najlepszego kina w Warszawie – do kina Muranów. Masz miesiąc, by zrealizować swój pomysł i udostępnić swoje dzieło na serwisie YouTube! Wyślij formularz zgłoszeniowy i link do swojego filmu do 8 marca 2013 roku. 
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na stronie kina Muranów:www.muranow.gutekfilm.com.pl. W razie pytań, prosimy o kontakt: dkfmuranow@gutekfilm.pl