Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Polecamy

Do xero idź nocą

Do 26 czerwca największe firmy poligraficzne otworzą swoje siedziby po zmroku. Wszystko w ramach niecodziennej akcji Noc Druku, skierowanej do studentów, którzy przygotowują się do sesji egzaminacyjnej i obrony pracy dyplomowej. Na studentów czekają promocje, konkursy i poczęstunek.

Mieszkańcy stolicy nocami mogli już zwiedzać muzea, robić zakupy a nawet oglądać panoramę miasta z najwyższych wieżowców. Sukces każdego z tych wydarzeń, pokazuje że bardzo chętnie korzystamy z tego typu przedsięwzięć. Wszystko za sprawą oferowanych przez organizatorów atrakcji i promocji.

bizPic.png

Nie inaczej jest w przypadku Nocy Druku, w trakcie których, między godz. 21:00 a 3:00 za usługi takie jak druk i oprawa prac dyplomowych, xero materiałów do sesji, bindowanie itp. zapłacimy dużo mniej. Nie zabraknie też innych atrakcji. Wszystko inspirowane będzie nocami „zarwanymi” nad pisaniem magisterki czy nauką do zaliczenia. Pojawi się darmowa kawa, kanapki i przekąski. Będzie można wziąć udział w konkursach, między innymi na najbardziej osobliwy temat pracy, a ostatni klient każdej nocy, otrzyma upominek w postaci kubka z dowolnie wybraną przez siebie grafiką. Najważniejszy jednak pozostaje aspekt ekonomiczny, pozwalający zaoszczędzić nawet do 80 zł w porównaniu ze standardowym cennikiem. W akcji biorą udział takie firmy jak:

  • PrintMedia24.pl – istniejąca od dwóch lat profesjonalna Drukarnia i Agencja Reklamowa, w której ofercie znajduje się szereg usług dla studentów. Poza typowym xero i drukiem, znajdziemy również xero, druk, skaner Ultra HD wielkoformatowy, automatyczną składarkę do dokumentów. Firma oferuje wydruki z CAD oraz szybkie drukowanie projektów umieszczonych na sztywnej tablicy (pianka PCV). Dla wymagających istnieje możliwość druku w wysokiej jakości na maszynie cyfrowej Konica Minolta 7000 Press. Przyjemne wnętrze, klimatyzacja dają poczucie komfortu. PrintMedia24.pl to doskonały wybór dla ceniących najwyższe standardy i najniższe ceny. Lokalizacja przy Politechnice Warszawskiej sprawia, że głównie spotkamy tam studentów tejże właśnie uczelni, nie mniej stacja metra w odległości 20 m czyni ten punkt dogodnym w dojeździe dla każdego. Od zeszłego roku PrintMedia24.pl ma swoje oddziały również na SWPS i w centrum stolicy Wielkopolski – Poznaniu.
  • Xero/Druk 6 gr. / Drukarnia24h.net – firma z ośmioletnią tradycją, z którą studia rozpoczęła i kończy już druga generacja studentów. Oddział Politechnika  na Nowowiejskiej 5 to największy punkt xero w Polsce. Gigantyczny park maszynowy i wydzielona strefa druku express  sprawiają, że mimo ogromnej ilości klientów, kolejki praktycznie tam nie istnieją. Główną część załogi stanowią studenci, dzięki czemu xero to ma niepowtarzalny klimat akademickiego życia. Poza oddziałem Politechnika na mapie Warszawy znajdziemy również punkty na Królewskiej – w bliskim sąsiedztwie UW, Służewiu do którego chętnie zjeżdżają studenci SGGW i przy stacji metra Pole Mokotowskie (SGH), a nawet w kampusie AON.
  • SprintDruk.pl – mimo, że ich specjalnością są druki wielkoformatowe, mieszkańcy warszawskiego Gocławia i okolic skorzystają tam również z usług kserograficznych. Jako prawdziwa drukarnia w swoim parku maszynowym posiadają maszynę do druku cyfrowego oraz plotery wielkoformatowe. Świetny wybór dla potrzebujących wydruków projektów na materiale innym niż papier.
Na Noc Druku możemy wybrać się do jednego z poniższych miejsc:

PrintMedia24.pl
ŚRÓDMIEŚCIE Ul. Nowowiejska 10, Warszawa (Metro Politechnika)
Tel.: (22) 118 59 57; (22) 115 12 85
E-mai: biuro@printmedia24.pl
www.printmedia24.pl

Drukarnia24h.net / XeroDruk 6 gr. Studenci Otworzyli Xero (Metro Politechnika)
ŚRÓDMIEŚCIE ul. Nowowiejska 5, Warszawa (Metro Politechnika)
Tel.: (22) 403 30 30; 531 596 159
E-mail: biuro@drukarnia24h.net
www.xerodruk.com

Drukarnia24h.net / XeroDruk 6 gr. Studenci Otworzyli Xero
CENTRUM Ul. Królewska 2, Warszawa (Pod Arkadami, róg Krolewska / Krakowskie Przedmieście)
Tel.: (22) 403 30 30; 531 593 159
E-mail: krolewska@drukarnia24h.net
www.xerodruk.com

Drukarnia24h.net / XeroDruk 6 gr. Studenci Otworzyli Xero
PRZY SGH Al. Niepodległości 177, Warszawa (Metro Pole Mokotowskie, w budynku Pubu Zielona Gęś)
Tel.: (22) 658 05 03
E-mail: sgh@drukarnia24h.net
www.xerdruk.com

Drukarnia24h.net / XeroDruk 6 gr. Studenci Otworzyli Xero
SŁUŻEW Ul. Puławska 246, Warszawa (w Pasażu Smyczkowa)
Tel.: (22) 498 01 54; 570 453 407
E-mail: sluzew@drukarnia24h.net
www.xerdruk.com

Drukarnia SprintDruk.pl
GOCŁAW Ul. Rogalskiego 4, Warszawa
Tel.: (22) 412 15 62; 518 518 482
E-mail: biuro@sprintdruk.pl
www.sprintdruk.pl