Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

KULTURAMuzykaPolecamy

Koncert Bastille już niebawem!

Brytyjski kwintet zagra dla polskich fanów w najbliższy czwartek, 24 listopada. Zespół będzie promować wydany we wrześniu album Wild World.

Czwartkowy koncert rozpocznie się o godzinie 20 na warszawskim Torwarze, jednak bramki zostaną otwarte już o 18. Na początku wystąpi support – Rationale, synth-popowy muzyk pochodzący z Zimbabwe, a o godzinie 21:15 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru. Bilety w cenie 130 i 150 zł nadal można nabyć np. na portalu eventim.pl czy ebilet.pl.

Bastille zagra utwory z najnowszej płyty, ale na pewno nie zabraknie przebojów w debiutanckiego albumu Bad Blood, opublikowanego trzy lata temu, m.in. Pompeii, Flaws, czy Things we lost in fire. Początki kariery zespołu sięgają 2010 roku, kiedy grupa muzyków została wylansowana przez prezentera z Kerrang! Radio, Alexa Bakera. Po debiucie na YouTube i MySpace i pracy nad albumem, zespół stał się jedną z najbardziej przebojowych grup 2013 roku. W Polsce zawitają już po raz czwarty – grali na dwóch edycjach Open’er Festival (w 2014 i 2015 roku) i na Orange Warsaw Festival w 2015.

źródło zdjęcia: muzyka.onet.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.