guns-n-roses-wyda-koncertowy-album

Guns N’ Roses zagra w Polsce!

Hardrockowa legenda kontynuuje trasę Not In This Lifetime. Zespół wystąpi na koncertach w Europie, m.in. 20 czerwca na gdańskim stadionie Energa.

Grupa z prawie 30-letnią historią jest jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Wylansowała takie przeboje jak Sweet Child O’Mine, November Rain, czy Paradise City. Z pierwotnego składu, który występował w 1985 roku, w formacji nadal występuje trzech muzyków – Axl Rose, Slash i Duff McKagan. Poza nimi zespół tworzą Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer i Melissa Reese. Mimo, że od legendarnego Appetite for Destruction minęło już 29 lat, muzycy nadal są w formie, czego przykładem jest trasa koncertowa trwająca już od kwietnia 2016 roku, zaplanowana do późnego lata 2017.

20 czerwca Guns N’ Roses zagra na stadionie Energa w Gdańsku – bilety będą do nabycia w ogólnodostępnej sprzedaży od 9 grudnia.

 

źródło zdjęcia: antyradio.pl

 

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe
Sezon na odwiedzanie Jarmarków Bożonarodzeniowych właśnie się rozpoczął. Gdzie najlepiej...
Największe polskie naukowczynie – Inspirujące postaci polskiej nauki
Poznaj inspirujące kobiety i naukowczynie, które wywarły ogromny wpływ na...
Pidżama Porno ponownie w trasie – relacja z koncertu w Warszawie

Koncert Pidżamy Porno 29 października w Palladium był pierwszym na...

Wystartował Konkurs Chopinowski!

Rozpoczęła się XIX edycja Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina....

Koncertowa jesień – zagraniczni artyści

Jesień już za rogiem, a wraz z nią trasy koncertowe...