KULTURAMuzyka

Dawid Podsiadło i Sokół prezentują wspólny utwór

Dwaj muzycy wspólnie skomponowali utwór „Świadomy sen”. Współpraca zaowocowała kompozycją, łączącą dwa muzyczne światy.

Utwór powstał w ramach projektu „Rób to, w co wierzysz” dla firmy Johnnie Walker (producenta whisky). Muzycy napisali go po wspólnym wyjeździe do Szkocji. Piosenka pojawiła się w sieci 24 maja na kanale ProstoTV.

„Świadomy sen” to połączenie hip-hopowych zwrotek Sokoła z melodyjnym refrenem Podsiadły. Tworzy ciekawą kompilację stylów, która szybko wpada w ucho.

„Różewicz – Interpretacje” to ostatnia płyta Sokoła, z 2015 roku. Z kolei najświeższy krążek Dawida Podsiadły to „Annoyance and Disappointment 2.0” z października 2016 roku.

źródło zdjęcia: marketingdlaciebie.pl