Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

media

Serialowe nowości HBO

Spartakus” to nie jednyny hit marca w HBO. Na antenie pojawią się także kontynuacje „Californication” oraz „Mogło być gorzej”. HBO Comedy wprowadza kolejny sezon „Wyposażonego” oraz „Pohamuj Entuzjazm”

            HBO.jpg

„Mogło być gorzej” to historia byłego baseballisty imieniem Kenny (Danny McBridge). W trzecim sezonie bohater wyrusza do Myrtle Beach w Karolinie Południowej, by zdobyć doświadczenie, dzięki któremu ma nadzieję dostać się do pierwszej ligi. Nakładają się na to problemy z dziewczyną April (Katy Mixon) oraz przyjaciółmi. Po raz pierwszy w serialu pojawi się także matka głównego bohatera.

W piątym sezonie „Californication” pisarz Hank Moody (David Duchovny), który zdołał szczęśliwie uniknąć więzienia przeżywa ponowny rozkwit kariery. Jednocześnie przechodzi jednak kryzys w życiu osobistym. Na zaproszenie starego przyjaciela Charliego (Evan Handler) opuszcza Nowy Jork i przenosi się do Los Angeles, gdzie czeka go wiele przygodnych romansów oraz innych zawirowań.

HBO Comedy wyemituje w marcu trzeci sezon „Wyposażonego” oraz ósmy „Pohamuj Entuzjazm”. Pierwszy serial opowiada o mężczyźnie utrzymującym się ze świadczenia usług towarzyskich, a drugi – o milionerze, któremu neurotyczny charakter uniemożliwia wykonywanie nawet najprostszych czynności jak zakupy czy płacenie rachunków.