Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

media

#mypolishdream

MTV Polska rozpoczyna kampanię społeczną pod hasłem #mypolishdream, skierowaną do młodych ludzi, którzy stają na progu dorosłych wyborów życiowych.

W ramach kampanii zostaną wyemitowane 2-minutowe filmy, w których znane i charyzmatyczne postaci ze świata muzyki, mody i biznesu opowiedzą o swoich początkach oraz o tym, co jest niezbędne by odnieść sukces i mieć poczucie spełnienia. Do udziału w akcji zostali zaproszeni m.in. Radzimir Dębski, Łozo, Yuri Drabent, Maffasion i duet Local Heroes.

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie potrzebują drogowskazu, realnej pomocy i podtrzymania na duchu, szczególnie w obliczu tego, czego obawiają się najbardziej, czyli problemów ze znalezieniem pracy i realizacji marzeń zawodowych. MTV zawsze było blisko swoich widzów, nie tylko bawiąc, ale również pochylając się nad ich problemami, stąd pomysł, by przygotować tę kampanię. Jej nazwa niesie optymistyczne przesłanie, podobnie jak treści, które pojawiają się w poszczególnych klipach – tłumaczy Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska.
Kampania zostanie przeprowadzona w mediach społecznościowych, w internecie oraz na antenie MTV Polska.

Trzy pierwsze klipy do obejrzenia pod poniższymi linkami:
Radzimir Dębski aka Jimek

mypolishdream_MTV_Jimek

Producent i kompozytor – tworzył m.in. muzykę do seriali TV. Zrobiło się o nim głośno w zeszłym roku, za sprawą konkursu Beyoncé, który wygrał. Nagrał swój remiks kawałka „End Of Time”, który trafił na płytę Bey.
http://www.mtv.pl/shows/niskozatrudnieni/episodes/fd947efc-d6cd-45cc-97b9-7c13e2722ad6/video/mypolishdream-jimek-876949/

Yuri Drabent

mypolishdream_MTV_Yuri
Specjalista w zakresie mediów społecznościowych. W życiu imał się różnych zajęć, pracował w sklepie i jako bloger pokerowy. Dziś jest dyrektorem kreatywnym i współwłaścicielem jednej z największych polskich agencji zajmujących się social mediami.
http://www.mtv.pl/shows/niskozatrudnieni/episodes/595ff764-f193-40fc-8999-623d7951e810/video/mypolishdream-yuri-876950/

Local Heroes

mypolishdream_MTV_Local_Heroes
Brand odzieżowy stworzony przez dwie osoby – Karolinę Słotę i Aretę Szpurę. O ciuchach projektowanych przez dziewczyny zrobiło się głośno za sprawą Justina Biebera, który pokazał się w ich koszulce. Od tamtej pory sporo gwiazd – między innymi Rita Ora i Marina -zdążyło już ubrać się w Local Heroes! Dziewczyny żyją swoją zajawką i udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych.
http://www.mtv.pl/shows/niskozatrudnieni/episodes/mypolish-dream-localheroes/video/mypolishdream-local-heroes-877624/