Maciej Orłoś spotka się ze studentami

Od ponad dwudziestu lat prowadzi Teleexpress. O swojej zawodowej drodze i pracy Maciej Orłoś opowie studentom UW

Maciej Orłoś kojarzony jest głównie z rolą prezentera „Teleexpressu”, którego jest prowadzącym nieprzerwanie od 21 lat. Tymczasem, z zawodu jest aktorem. Ukończył wydział PWST im. Zelwerowicza, występował w warszawskich teatrach, grał w wielu filmach i serialach. W 2008 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za zasługi w działaniu na rzecz przemian demokratycznych w Polsce.

Podczas spotkania ze studentami dziennikarz opowie o swoich doświadczeniachorlos.jpg i drodze do kariery w TVP. Odpowie też na pytania słuchaczy. Organizatorem spotkania jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Data spotkania: 23 marca, piątek

Start: godzina 18.30