Krzysztof Ziemiec spotka się ze studentami

ziemiec.jpg

Krzysztof Ziemiec, dziennikarz TVP, będzie pierwszym gościem studenckich Czwartków z Kulturą na UW

O studiach na politechnice, specyfice pracy dziennikarskiej i życiowych perturbacjach opowie już w czwartek Krzysztof Ziemiec. Dziennikarz dziś znany jest z prowadzenia Wiadomości w telewizji publicznej, ale pracował również w Polskim Radiu i TVN24. Po wypadku, w którym uległ ciężkim poparzeniom, wrócił z niszowej TV PULS do TVP. Jest laureatem tegorocznej Telekamery w kategorii prezenter informacji i jednym z najpopularniejszych obecnie dziennikarzy Wiadomości.

Cykl Czwartki z Kulturą wymyśliła Komisja Kultury Samorządu Studenckiego UW. Studenci spotykać tu będą ludzi znanych, nietuzinkowych i ciekawych, takich których warto im przedstawić.

Czwartek z kulturą, spotkanie z Krzysztofem Ziemcem

23 lutego, godz. 18,

Krakowskie Przedmieście 24,

budynek Samorządu Studentów UW, Sala Konferencyjna (II p., p. 200)