Teatr

Teatr Polski: niedzielny kiermasz teatralny

Ostatnią niedzielę lutego i jedną z ostatnich tej zimy najlepiej spędzić w foyer Teatru Polskiego w Warszawie, na kiermaszu teatraliów, kostiumów i rekwizytów. Hitem ubiegłorocznego kiermaszu były lampki na biurko w cenie… 10 zł. Najdroższe rekwizyty będzie można nabyć za 300 zł.

kiermasz3.jpg

W przygotowanie kiermaszu włączyły się poszczególne pracownie teatralne, które umożliwią zakup oryginalnych, ręcznie wykonanych kostiumów i rekwizytów, które służyły na scenach Teatru Polskiego. Z archiwum na kiermasz powędrują publikacje poświęcone historii Teatru oraz programy teatralne z autografami aktorów.

Zapraszamy łowców przedmiotów z „duszą”, poszukiwaczy unikatowych bibelotów, osoby , które chciałyby rozwinąć niebanalny styl ubioru oraz wszystkich tych, którzy mają dość zimy i chcieliby spędzić jej ostatnie dni, ogrzewając się przy muzyce i kubku herbaty w foyer.

kiermasz2Kiermasz teatraliów, kostiumów i rekwizytów w Teatrze Polskim – Foyer Dużej Sceny Teatru Polskiego, 24 lutego, godz: 10:00-19:30.

Wstęp jest bezpłatny.

Kolejna odsłona kiermaszu odbędzie się 26 maja w ramach „Majówki na Skarpie”.