Zajęcia z fotografii w Atelier Foksal

Zajęcia z fotografii w Atelier Foksalfot. Anna Moskal-CiempielTrwają zapisy na warsztaty fotograficzne w warszawskim Atelier Foksal. Kierowane są one do osób prezentujących różny poziom zaawansowania, ale szczególnie do tych, które planują zdawać egzaminy wstępne na kierunki związane z nowymi mediami w sztukach plastycznych.

Organizator zwraca uwagę na dwie istotne cechy warsztatów – możliwość doboru liczby zajęć oraz indywidualną, dostosowaną do potrzeb i umiejętności uczestnika, opiekę artysty prowadzącego zajęcia. Program obejmuje naukę kompozycji, doboru tła, sposobów kadrowania postaci, zasad wyboru motywu, fotografię portretową i w plenerze, a także wybrane zagadnienia z zakresu historii fotografii. Podczas zajęć uczestnicy wspólnie analizować będą wykonane przez siebie zdjęcia.

Warsztaty poprowadzi Anna Moskal-Ciempiel, malarka i fotograf, absolwentka ASP w Poznaniu i stypendystka École Nationale Des Beaux Arts de Lyon.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 17:30-20:00 przy ulicy Foksal 11 w Warszawie. Kontakt z organizatorem: telefon 22 826 88 13 lub e-mail fundacja@atelier.org.pl.