DEBUTS – premiera książki i wystawa fotografii

W przenośni i dosłownie to wydarzenie na najwyższym poziomie. Otóż miejscem nadchodzącej wystawy będzie 35. piętro warszawskiego wieżowca Warsaw Trade Tower. Prezentowane będą tam prace rodzimych, młodych duchem i wiekiem, fotografów-debiutantów. Osób, które w ciągu ostatnich trzech lat po raz pierwszy publikowały w prasie, wystawiały w galeriach, bądź ukończyły szkołę fotograficzną.

W książce, dla każdego debiutanta – a jest ich w sumie trzydziestu sześciu – poświęcono cztery strony, natomiast na wystawę wybrano po dwa zdjęcia każdego autora. Zobaczymy tam prace między innymi studentów i absolwentów fotografii Uniwersytetu Warszawskiego: Anny Liminowicz, Filipa Skrońca, Mateusza Baja oraz Olgi Świąteckiej/PUAP collective.

_DEBUTS_.jpg

Wystawa trwa od 18 lipca do 18 września 2014 roku. Budynek Warsaw Trade Tower, ulica Chłodna 51 w Warszawie.

UWAGA: Ze względu na wyjątkową lokalizację, na co dzień niedostępną dla osób postronnych, wstęp na wystawę będzie możliwy po wylegitymowaniu się na recepcji Warsaw Trade Tower i otrzymaniu specjalnego identyfikatora. W związku z tym, aby uniknąć zatorów, bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie na wernisaż i wszystkie wydarzenia towarzyszące wystawie.