NaukaNotatka prasowaUniwersytet Warszawski

Rozpocznij ścieżkę zawodową na Dniu Karier Uniwersytetu Warszawskiego!

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na Dzień Karier WZ UW. Już 22 i 23 października na ul. Szturmowej 1/3, w godzinach 9:30-15:00, zgromadzi się kilkudziesięciu wystawców, reprezentujących różnorodne branże – od finansów, przez konsulting, audyt, aż po sektor FMCG czy marketing. Spotkania z rekruterami to okazja, by dowiedzieć się, jakie kompetencje są obecnie najbardziej pożądane przez pracodawców.

Dzień Karier WZ UW to nie tylko targi pracy, ale przede wszystkim szansa na bezpośredni kontakt z osobami, które decydują o zatrudnieniu. Podczas wydarzenia każdy uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych rozmów z przedstawicielami firm. Na studentów będą czekać nie tylko oferty pracy i staży, ale także Strefa Doradcy Kariery, gdzie będzie okazja, aby skonsultować swoje CV i/lub list motywacyjny oraz porozmawiać na tematy związane z karierą.

Udział w wydarzeniu ma ogromne znaczenie dla późniejszej kariery zawodowej. „Takie spotkania są kluczowe, ponieważ łączą bezpośrednio firmy z ich przyszłymi pracownikami. Umożliwiają studentom zdobycie praktycznych informacji o rynku pracy, poznanie oczekiwań pracodawców oraz nawiązanie kontaktów, które mogą przyspieszyć rozwój kariery. To także doskonała okazja do poznania różnych ścieżek zawodowych i wyboru tej, która najlepiej odpowiada indywidualnym zainteresowaniom. Jesienne targi pracy na Wydziale Zarządzania UW zgromadzą w tym roku kilkudziesięciu wystawców, w tym renomowane firmy i instytucje, które od lat budują swoją pozycję zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym” – informuje prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, Dziekan WZ UW.

Wśród nich znajdą się liderzy z różnych branż, takich jak: sprzedaż, finanse, doradztwo, audyt, bankowość, FMCG czy IT. To wyjątkowa okazja, by porozmawiać z przedstawicielami przedsiębiorstw, wśród których znajdują się m.in.: Accenture, Alior Bank, Bank PEKAO, Bank PKO BP, Biuro Karier UW, British American Tobacco Polska, Carlsberg,  Deloitte, EY, Ferrero, Grupa Polsat Plus, Henkel, Inkubator UW, JP Morgan, JTI, Kompania Piwowarska, L’Oréal, Makro, Procter & Gamble, PwC Polska, Publicis Groupe, “Puls Biznesu”, Santander Bank Polska, Santander Universidades, Schneider Electric, Sii Polska, Stryker, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, VeloBank, Żabka.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Biuro Karier UW. Patronat medialny nad wydarzeniem objął „Puls Biznesu”.