ARCHIWUMPolskaUWWYDARZENIA

[Relacja na żywo] jUWenalia 2019 – dzień I

Jesteśmy na Kampusie Głównym UW, skąd relacjonujemy pierwszy dzień jUWenaliów 2019

Chcesz być na bieżąco z tym, co dziś dzieje na Kampusie Głównym? Oglądaj koncerty na żywo na Facebooku.

00:41 Nowa piosenka KęKę oficjalnie zakończyła pierwszy dzień jUWenaliów 2019. Wszyscy kierują się w stronę wyjścia. Jeśli wracacie do domów – uważajcie na siebie, a jeśli macie w sobie jeszcze trochę energii, to widzimy się w Hybrydach na afterparty! Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście legitymacji – studenci UW wchodzą za darmo.

Dziękujemy, że byliście dziś z nami na jUWenaliach. Do zobaczenia już jutro! Wydarzenie relacjonowały dla was Julia Owczarska, Zuzanna Sułkowska i Gabriela Sieczkowska.

00:35 I mamy premierę! Publiczność szaleje a KęKę schodzi ze sceny by bawić się razem z nią. – Zawsze chciałem to obejrzeć z drugiej strony – mówi artysta.

00:33 Nowy kawałek KęKę właśnie się miksuje!

00:16 BREAKING NEWS! Już za moment KęKę zaprezentuje swój całkowicie nowy kawałek. Czy to aby nie pierwsza taka premiera na jUWenaliach? Nie możemy się doczekać!

23:55 KęKę już na scenie! Tego występu, niestety nie zobaczycie w transmisji live Uniwerek.TV, która już się zakończyła. Jeśli jesteście w okolicy Krakowskiego Przedmieścia szanse też są niewielkie, bo jak niosą wieści z Instagrama Kampus jest już pełen fanów rapera z Radomia.

jUWenalia to wasze święto, drodzy studenci! Pokażcie nam jak się bawicie i weźcie udział w konkursie z nagrodami – do wygrania jUWenaliowe bluzy. Czekamy na wasze zdjęcia!

22:47 Powoli kończy się czas Zeusa na jUWenaliowej scenie. A pod nią coraz większa publiczność niecierpliwie oczekuje na KęKę!

21:47 Na scenie jest już Zeus!

Czy obserwujecie nas na Instagramie? Jeśli jesteście ciekawi co dobrego dzieje się na jUWenaliach to koniecznie zobaczcie nasze Instastories.

21:15 Rado i Astek zawładnęli publicznością — zagrali właśnie ostatni kawałek na bis i schodzą ze sceny. Czeka nas chwila przerwy między występami, a tuż po niej na scenie pojawi się wyczekiwany przez wielu fanów Zeus.

20:20 A teraz na scenie Dwa Sławy – czyli Radosław „Rado Radosny” Średziński i Jarosław „Astek” Steciuk z Łodzi. Zobaczcie zdjęcia z ich występu. Przesłała je nasza reporterka, Julia Owczarska — dzięki Julka!

19:28 Dzięki za energetyzujący występ Mielzky!

Pierwszy dzień jUWenaliów zdominują najlepsi polscy raperzy. Jesteście ciekawi kto jeszcze dziś wystąpi? Służymy pomocą.

18:57 Mielzky wchodzi na scenę.

18:20 Występ rozpoczęła grupa improwizacyjna Akt VIII

18:13 jUWenalia oficjalnie rozpoczęte! Jesteśmy na Kampusie Głównym gdzie na scenę wchodzą gospodarze wydarzenia – Michał Staniszewski przewodniczący Samorządu Studenckiego WDIiB i Magdalena Ciesielska z Uniwerek.TV