SPORTWYDARZENIA

Zimowy Narodowy znowu w akcji

Zbliżają się śnieżne i mroźne zimowe dni, które skutecznie potrafią zniechęcić do wychodzenia z domu. Jednak nie powinien być to powód do załamywania rąk, gdyż w zasięgu wzroku czeka sporo atrakcji, między innymi Zimowy Narodowy.

Jak co roku, największy stadion w Warszawie na początku grudnia zamienia się w miejsce zimowych rozrywek i relaksu, przygotowując masę nowości dla każdego. Poza lodowiskami przeznaczonymi do jazdy rekreacyjnej, górką lodową oraz dwupoziomowym krytym skateparkiem organizatorzy przygotowali kilka rozrywek wartych uwagi. Pierwszą z nich jest namiot „MultiSport Lab”, w którym uczestnicy mogą podjąć się wielu zadań ruchowych z wykorzystaniem technologii VR. Dodatkowo do dyspozycji klientów został oddany tor curlingowy, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności w „rzucie czajnikiem”, a w trosce o uśmiech najmłodszych uczestników postawiona została klasyczna karuzela oraz Bumper Cars, czyli małe pontony służące do bezpiecznej zabawy. Ponadto, co tydzień organizowane jest „Disco lodowisko” oraz Fitness na łyżwach – cykliczne wydarzenia, dzięki którym można nauczyć się kilku ruchów na lodzie i wykorzystać je podczas zabawy.

Oprócz wyżej wymienionych aktywności, organizatorzy stworzyli tzw. „Stację Grzewczą”, gdzie można położyć się na leżaku i odpocząć, pijąc rozgrzewające napoje.

Kiedy: Do 19.02.2019

Gdzie: PGE Narodowy, stacja metra Stadion Narodowy