Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

KULTURAMuzyka

Zajezdnia muzyki

Nosowska, JIMEK Symphonixx, Otsochodzi, O.S.T.R… — te oraz wiele innych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpią podczas tegorocznej edycji H&M Music. Cykl koncertów startuje w piątek 8 czerwca na terenie zajezdni autobusowej przy metrze Marymont i potrwa przez kolejne dwa weekendy. Co w tym roku proponuje organizator?

Tegoroczny dobór artystów wydaje się bardzo różnorodny — każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Jako pierwsi na scenie H&M Music wystąpią Natalia Nykiel z elektroniczno-popowym repertuarem oraz raper O.S.T.R. Następnego dnia zagrają Ten Typ Mes i Daria Zawiałow, a tydzień później Flirtini LIVE i JIMEK Symphonixx, któremu będzie towarzyszyć będzie 60-osobowa orkiestra symfoniczna. Równie interesująco zapowiada się występ Nosowskiej, która 22 czerwca zaprezentuje materiał z najnowszej solowej płyty. Na scenie pojawią się również Rosalie., Otsochodzi, Pezet+, Sokół oraz Albo Inaczej 2.

Plakat promujący H&M Music 2018 ( źródło: Facebook)

 

Koncerty będą się odbywały w piątki i soboty od 8 do 23 czerwca 2018 we wspomnianej zajezdni autobusowej przy ulicy Włościańskiej 52.

Szczegółowy plan występów znajduje się na stronie www.goingapp.pl. Wejściówki na pojedynczy koncert kosztują 10 zł i są jednocześnie rodzajem voucherów, które można wykorzystać na zakupy w sieci sklepów H&M do końca czerwca. Osoby poniżej 16. roku życia, żeby wziąć udział w imprezie, muszą przyjść pod opieką dorosłego.

Dla głodnych nie tylko muzyki — od strony kulinarnej o dobrą zabawę zadba ekipa food trucków z Żarcie na Kółkach.

Jeśli nie masz jeszcze planów na najbliższe weekendy, nie zwlekaj z zakupem biletów!