Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Bez kategorii

Znamy pełen line-up trzech dni jUWenaliów 2017

Organizatorzy jUWenaliów przez ostatnie tygodnie stopniowo podawali, kto zagra podczas święta studentów 12, 13 i 27 maja. Po niecierpliwym oczekiwaniu i spekulacjach w gronie znajomych, nareszcie poznaliśmy pełen line-up, który zaspokoi wszelkie gusta muzycznej publiczności.

Podczas pierwszego dnia jUWenaliów zwykle występują muzycy, reprezentujący młodą scenę alternatywną. Niemniej są to artyści znani i doceniani na polskim rynku muzycznym. W tym roku nie będzie inaczej  klimatyczne i pełne emocji piosenki Buslava i Korteza zabrzmią na tej samej scenie, co elektryzujące i porywające utwory Krzysztofa Zalewskiego i Łąki Łan.

O drugim dniu już pisaliśmy tu , ale przypomnijmy, że upłynie w rytmach rocka, w jego różnych odmianach. Nie zabraknie rocka alternatywnego w wykonaniu Lao Che, hard rocka od Luxtorpedy, punkrockowych utworów Pidżamy Porno. Cała ta rockowa śmietanka zostanie przełamana rytmami reggae za sprawą występu Maleo Reggae Rockers.

Po intensywnych, koncertowych dniach nastąpią dwa tygodnie przerwy, aby móc zebrać siły na hip-hopowo/elektroniczny wieczór na Agrykoli. Organizatorzy po raz trzeci w tym roku nie zawiedli studentów, którzy na żadne inne uniwersyteckie święto nie czekają z takim utęsknieniem i postarali się zaspokoić potrzeby fanów różnych gatunków muzycznych. Ci, którym alternatywa i rock nie do końca odpowiadają, na pewno ucieszą się, że podczas jednego wieczoru usłyszą Sitka, The Dumplings, Taco Hemingwaya i, co dziś zostało ogłoszone, O.S.T.R. 

Koncerty pierwszego i trzeciego dnia jUWenaliów nie są biletowane, płatny natomiast jest drugi dzień imprezy. 13 maja studenci UW do godziny 19 będą mogli wejść na teren Kampusu za darmo. Po tej godzinie wejście będzie płatne 35zł (w przedsprzedaży 25 zł) – te same ceny obowiązują także studentów innych uczelni. Bilety normalne w dniu imprezy będą kosztowały 55 zł (45 zł w przedsprzedaży). Rozpiska godzinowa pojawi się niebawem na stronie każdego z wydarzeń na Facebooku. Należy pamiętać, że wstęp na każdy dzień imprezy mają wyłącznie pełnoletni. Pierwsze dwa dni odbędą się na Kampusie Głównym, ostatni dzień będzie miał miejsce na Agrykoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.