KULTURAMuzykaPolska

Nowa płyta Taco Hemingway’a już w sieci

Album „Marmur” pojawił się na stronie internetowej rapera 3 listopada chwilę po północy. Nazwany przez artystę „słuchowiskową rap płytą” był zapowiadany już od lata.

„Bohater, enigmatycznie nazwany SZCZEŚNIAKIEM, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu” – tak opisuje płytę Taco. Pod postem z informacją o preorderze i mp3 do ściągnięcia w ciągu 10 minut pojawiło się ponad 60 komentarzy i 1000 reakcji fanów. Trasa koncertowa – Marmur Tour – rozpoczyna się już dziś, 3 listopada, w Gdańsku (w klubie B90).

„Marmur” to czwarta płyta Taco Hemingway’a – po „Trójkącie Warszawskim”, „Wszystko jedno” i EPce „Wosk” wydanej w wakacje. Preorder można zamówić na stronie asfaltshop.pl za 69,99 zł w pakiecie z „Woskiem” oraz gratisem – „Young Hems”, również autorstwa Taco.