Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

MuzykaPolska

Ørganek już dziś na scenie Stodoły!

3 listopada na scenie warszawskiego klubu Stodoła pojawi się Ørganek. Koncert będzie okazją do usłyszenia utworów z debiutanckiej płyty Głupi ja, a być może także do usłyszenia przedpremierowo piosenek  z albumu Czarna Madonna.

Album Czarna Madonna będzie miał swoją premierę 4 listopada. Pochodzi z niego singiel Mississippi w ogniu, który utrzymuje się na podium wielu list przebojów, między innymi na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Dzisiejszy występ będzie okazją do tego, żeby usłyszeć starsze przeboje grupy jak Kate Moss, O, Matko!, Głupi ja czy Stay. Koncert w Warszawie rozpocznie się o godzinie 20:20, natomiast od godziny 19 będzie można zajmować miejsca pod sceną. Bilety na wydarzenie można kupić w cenie 52 zł (miejsca stojące) oraz 72 zł (miejsca siedzące na balkonie). Przed występem Ørganka nie jest planowany support.

Tomasz Organek jest polskim muzykiem, kompozytorem, wokalistą i autorem tekstów. Wcześniej występował z zespołem SOFA, natomiast w 2013 roku założył grupę Ørganek.  Za album Głupi ja Ørganek został nagrodzony w 2015 roku Fryderykiem w kategorii Album roku – rock. W ubiegłym roku zespół zagrał koncert na Open Stage w Stodole, a już dziś zobaczymy go na głównej scenie klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.