KULTURAMuzyka

Ed Sheeran prezentuje nowy krążek

Płyta Divide (÷) już dziś będzie dostępna dla fanów rudego Brytyjczyka. Promują ją single Shape of you, Castle on the hill i How would you feel?.

Sheeran kazał czekać na nowy album aż 3 lata. Prace nad nim rozpoczął ponad rok temu – 13 grudnia 2015 roku ogłosił na Facebooku przerwę od mediów społecznościowych, właśnie po to, żeby skupić się na nagrywaniu krążka. Płyta jest wydana w czterech wersjach – Standard (12 utworów), Deluxe (16 utworów), Vinyl i Deluxe Vinyl Boxset. Muzyk wydaje albumy w wersjach rozszerzonych już od 2011 roku, kiedy światło dzienne ujrzał krążek Plus (+). Zawierał on takie przeboje jak The A Team czy Give me love.

W połowie marca Sheeran wyrusza w trasę koncertową po Europie. Niestety, jak dotychczas nie pojawiła się żadna informacja o planowanym koncercie dla polskich fanów.

źródło zdjęcia: www.goldenicons.com