Zobacz, jak rodzą się gwiazdy

22738.jpgJak zapewnić sobie świetny humor na cały wieczór? To proste. Wystarczy wybrać się do Piwnicy pod Harendą na II kabaretową edycję Festiwalu TalentUW. Tym razem pod lupę idą wykonawcy stand-up

Pierwsza, muzyczna edycja festiwalu odbyła się w październiku ubiegłego roku. Na scenie zaprezentowali się debiutanci, ale imprezę zaszczycili swoim udziałem tacy artyści jak Projekt Warszawiak, Kim Nowak, czy Brenda Walsh. Festiwal zgromadził ponad tysiąc widzów.

W tym roku nadeszła pora na stand-up. Na scenie zadebiutują najbardziej utalentowani uczestnicy konkursu TalentUW. Doświadczymy także potężnej dawki dobrego humoru w wykonaniu komików ze Stand-Up Polska. Zwycięzcę wyłoni zgromadzona w klubie publiczność. Nagrodą główną jest profesjonalne nagranie skeczu oraz występ podczas Letniej Sceny Akademickiej w roku 2012.

Organizatorami imprezy są Radio Kampus, Telewizja Akademicka UW3D.tv oraz Uniwerek.TV.

Bilety można nabyć w biurze Zarządu Samorządu Studentów, Krakowskie Przedmieście 24 (pokój nr 110 – I piętro) w godzinach 9.00-17.00, a także w dniu festiwalu w Piwnicy pod Harendą.

Co: Festiwal TalentUW edycja Stand-Up
Gdzie: Piwnica pod Harendą, Krakowskie Przedmieście 4/6