media

Wiosenne premiery TVN przesunięte o tydzień

W związku z żałobą narodową, TVN wyemituje rozrywkowe nowości tydzień później. Pierwsze odcinki „Woli & Tysio na pokładzie” oraz „Szymon na żywo” będzie można obejrzeć 12 marca

Paradoksalnie, opóźnienie w premierze nie zaszkodzi nowościom stacji. Informacje o zmianach w ramówce zwiększyły jedynie zainteresowanie nimi. Przypomnijmy, że „Szymon na żywo” to nowa propozycja Szymona Majewskiego, niewiele odbiegająca formatem od jego poprzedniego programu „Szymon Majewski Show”. Zdecydowanie więcej emocji budzą „Woli i Tysio”, reality show z dwoma celebrytami: fotografem Marcinem Tyszką i projektantem mody Dawidem Wolińskim. Panowie, obracający się na co dzień w świecie glamouru zostaną rzuceni na głęboką wodę i będą musieli poradzić sobie w „normalnych” zawodach.

Także inne stacje musiały wprowadzić zmiany w swoich ramówkach. TVP1 zdjęło teleturniej muzyczny „Jaka to melodia”, Polsat zrezygnował z seriali komediowych i programów interaktywnych.