Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Karieramedia

Gdzie się podziały tamte PRywatki

„PRywatki”- pod takim tytułem odbywa się cykl warsztatowo-wykładowy dotyczący sfery public relations, jak i samej komunikacji. Kolejne spotkanie organizowanej przez SKNPE„Moderator” serii odbędzie się w czwartek 22 stycznia, o godzinie 19.00, w kawiarni Bookhousecafe. Hasło warsztatów to „Jak Cię widzą, tak Cię piszą – czyli o sile komunikacji niewerbalnej w pierwszym wrażeniu”.                                            

1544578_625109240870186_735831476_n (1) (2).jpg


Tematem będzie komunikacja niewerbalna i pierwsze wrażenie, co dla studentów liczy się szczególnie w przypadku rozmowy o pracę. Wykład poprowadzi Monika Maj-Osytek, dr nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, psychopedagog i ekspert ds. komunikacji niewerbalnej – trenerka, która przeprowadzała już szkolenia dla takich marek jak Bank BPH, PKO BP, Get In Bank czy Coca-Cola. Doktor miała też okazję pracować indywidualnie z politykami chcącymi udoskonalić swoją autoprezentację i wywrzeć odpowiednie wrażenie. Prelegent skupi uwagę słuchaczy na wartości mowy ciała w komunikacji.
 
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej „Moderator” działa na wydziale psychologii UW od 2004 roku. Zrzesza ok. 40 członków, z których wielu, mimo ich młodego wieku, udziela się w mediach. Koło ma na swoim koncie osiągnięcia z zakresu reklamy, PR i badań marketingowych. W ciągu 9 lat działalności zorganizowało 7 konferencji naukowych, w tym „Zaloguj się do sukcesu – skuteczna promocja w mediach społecznościowych” czy „BezCenna promocja – czyli jak się wypromować małym kosztem”, wszystkie cieszyły się entuzjazmem uczestników i uwagą mediów.

Zachęcić do udziału w wydarzeniu może fakt, że jest on bezpłatny, przede wszystkim jednak- warsztaty są okazją, by poznać ludzi o podobnych aspiracjach i zainteresowaniach.

 

Szczegóły i aktualności znajdziecie pod adresami:
https://www.facebook.com/events/360552044084655/?notif_t=plan_user_invited
http://www.psychologia.pl/moderator/prywatki/

Zainteresowani współpracą z SKNPE „Moderator” dowiedzą się więcej na:
http://www.facebook.com/skn.moderator oraz http://www.psychologia.pl/moderator