Z Jarosławem Gugałą o czwartej władzy

 Jaka jest polska czwarta władza”? O tym będzie można porozmawiać z dziennikarzem telewizyjnym Jarosławem Gugałą, który 29 maja odwiedzi Uniwersytet Warszawski.

gugala_m.jpg

Jarosław Gugała jest absolwentem iberystyki na UW. Skończył także ekonomiczne studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej. Od 1990 roku jego twarz mogliśmy oglądać w Wiadomościach TVP. Piastował także urząd ambasadora Polski w Urugwaju. Po powrocie z placówki dyplomatycznej związał się z Polsatem. Obecnie kieruje zespołem Wydarzeń. Przez kilka lat w TV4 prowadził także autorski program publicystyczny „IV władza”.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „8 wykładów na Nowe Tysiąclecie”. Gość opowie studentom o polskiej „IV władzy”. Porozmawiamy o tym, czy media mogą stać w jednym szeregu z władzą ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą oraz jak wielki mają wpływ na kształt obecnego świata.

Wydarzenie: spotkanie z Jarosławem Gugałą

Miejsce: Auditorium Maximum, Krakowskie Przedmieście 26/28

Czas: 29 maja 2012 roku, godz. 17:00

Wstęp wolny

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe
Sezon na odwiedzanie Jarmarków Bożonarodzeniowych właśnie się rozpoczął. Gdzie najlepiej...
Jak się żyje koncertowo?

Co śpiewacie? Gamę C-dur. A teraz? Kurki trzy. Coś jeszcze?...

Kolejna wojna „Wprost" z „Newsweekiem"

Ciag dalszy zażartych bojów między dwoma tygodnikami. Tym razem poszło...

Szalony mecz w Dortmundzie. „To surrealistyczny wynik”

Bramka w tym spotkaniu padała średnio co 7,5 minuty. Mecz...

Samopoczucie psychiczne pracowników pogarsza się

Mimo rosnących nakładów na inicjatywy mające poprawić dobrostan pracowników, ich...