Lewiatan szuka ambasadorów wśród studentów

lewiatan.jpgForum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan szuka swych ambasadorów – przedstawicieli organizacji na uczelniach wyższych. Zgłoszenia można wysyłać do połowy marca

Forum Młodych to organizacja propagująca przedsiębiorczość wśród licealistów i studentów, która stara się zabierać głos w dyskusjach na temat przyszłości Polski i świata. Forum jest częścią PKPP Lewiatan, zrzeszającej i reprezentującej przedsiębiorców prywatnych.

Ambasador będzie odpowiadał za współpracę stowarzyszenia ze środowiskiem akademickim, promowanie i angażowanie studentów w działalność Forum. Będzie miał możliwość odbycia praktyk, staży lub zatrudnienia w firmach będących partnerami i sponsorami PKPP Lewiatan.

Aplikacje można wysyłać do 16 marca. Więcej szczegółów na stronach Forum Młodych.