Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Muzyka

Ruszają Europejskie Targi Muzyczne Co jest grane

Już niebawem wszystkich miłośników muzyki czeka trzydniowe święto. Odpowiedź na pytanie Co jest grane? otrzymają  biorąc udział w koncertach, konferencjach, spotkaniach z artystami…- wszystko to w ramach Europejskich Targów Muzycznych.

indeks.jpg


W dniach 29 listopada-1 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się Europejskie Targi Muzyczne (ETM) pod patronatem gazety „Co jest grane” (piątkowy dodatek do Gazety Wyborczej). To okazja do spotkania nie tylko „wielkich” branży muzycznej (muzyków, producentów, menedżerów) i artystów z ich najwierniejszymi odbiorcami, ale również każdego, kto w jakikolwiek sposób odnajduje się w temacie muzyki. Wielodziedzinowość oraz różnorodność to niewątpliwie wielkie atuty wydarzenia.

Podczas Targów odwiedzić będzie można liczne stanowiska wystawiennicze, wziąć udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach. Imprezie towarzyszą ponadto wystawy ( wystawa zdjęć koncertowych autorstwa fotografów agencji Music Foto Kolektiv, wystawa okładek płyt winylowych) oraz koncerty, odbywające się na pięciu scenach. Wystąpią m. in. Dawid Podsiadło, Waglewski Fisz Emade, Gaba Kulka, Julia Marcell czy też Hey- a to jedynie początek listy koncertowego rozkładu jazdy. Uczestnicy mogą wziąć również udział w projekcjach filmów muzycznych, w tym przewidzianych 3 premierach koncertów z cyklu Made in Polska.

Europejskie Targi Muzyczne odbywają się w Warszawie po raz trzeci. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 10 tys. osób, zapełniając sale PKiN. W tym roku organizatorzy mają nadzieję na powtórzenie sukcesu imprezy a widniejący na stronie głównej ETM program z pewnością im w tym pomoże.

Ceny biletów targowych: 10-15 zł

Ceny biletów koncertowych: 39-299 zł