KULTURA

10 edycja Warsaw Fashion Street

Warsaw Fashion Street to święto mody, kultury, sztuki i muzyki, które od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów i publiczności. Co roku na Trakcie Królewskim gromadzi się blisko 150 000 widzów, by z bliska obcować z modą z najwyższej półki, starannie wyselekcjonowaną przez Dorotę Wróblewską.

Każda edycja ma swoj motyw przewodni. Tematem Warsaw Fashion Street 2015 będzie klasyka w modzie i muzyce. Podczas Gali Wieczoru, na najdłuższym wybiegu na świecie uznani, polscy projektanci zaprezentują swoje kolekcje. Premierowo ukażą się kolekcje Natashy Pavluchenko, Papillon, Moniki Ptaszek, Forget-me-not i Redi Fashion, Apartu, Cafardini oraz Mariusza Brzozowskiego, projektanta wspieranego przez MODO Domy Mody. Nie zabraknie także off- owych pokazów Laureatow Konkursu Off Fashion, takich jak: Aleksandry Skurtys, Romana Marchewki, Karoliny Pakaszewskiej, czy Katarzyny Romańskiej.

Wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Mody – Ulica Projektantów, gdzie będzie można nabyć niepowtarzalne ubrania i dodatki polskich marek. Ponadto będzie można zobaczyć pokazy charytatywne z udziałem Gwiazd.W planach są również pokazy mody dziecięcej, COOLCLUB KIDS FASHION SHOW BY SMYK. W programie znajdują się też wystawy samochodów oraz skuterów i szereg atrakcji przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Wydarzenie zostanie rozszerzone o blok koncertów fortepianowych, a pokazy przeplatane będą występami wokalno-instrumentalnymi światowej sławy polskich artystów. Swoją obecność potwierdziłi m.in. Patrycja Piekutowska, Izabela Kopeć i Krzysztof Kopczyński.

Celem Warsaw Fashion Street jest promowanie mody, kultury i sztuki.

11057997_853788588032837_8864560790338263402_n.jpgFotograf : Michał Polak, Projekt: Kasia Romańska, Modelka : Asia Kwiatkowska