Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Fotografia

Wymień portret za aparat

Konkurs fotograficzny Empiku do amatorów na finiszu – dziś ostatni dzień na nadsyłanie zgłoszeń
Wyciągajcie z szafy niepublikowane zdjęcia lub łapcie za aparaty. Nagrodami w konkursie na najlepsze portrety są wysokiej klasy aparaty fotograficzne oraz profesjonalne programy do obróbki zdjęć. Wystarczy zarejestrować się w serwisie www.empikfoto.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia drogą internetową trwają do 26 czerwca 2012. 
Monika SeyfriedW poprzedniej edycji 1. miejsce zajęła Monika SeyfriedUczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fot
ografie w formacie JPG,
a wielk
ość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 7 MB. Udział w konkursie wiąże się z przeniesieniem majątkowych praw do powielania i publikacji 

zgłoszonych zdjęć na organizatora. Wyniki zostaną ogłoszone 20 lipca 2012 roku.

Dodatkowo zostanie przyznana Nagroda Publiczności wyłoniona w drodze głosowania przez internautów, a każdy, kto odda głos w serwisie, otrzyma kupon rabatowy na odbitki fotograficzne w sieci Empik.
Jurorami tej edycji będą wykładowcy Akademi Fotografii: Tomek Albin, specjalizujący sie w fotografii reklamowej, Szymon Szcześniak – zajmujący się głównie fotografią portretową oraz Igor Omulecki, który oprócz portretu i rekalmy dodatkowo zajmuje się fotografią kreacyjną.