Wszystko, co chcecie wiedzieć o fotografii dokumentalnej

wszfd2.jpgRuszają Warszawskie Spotkania z Fotografią Dokumentalną. O tym, jak fotografować przywódców politycznych już w najbiższy poniedziałek na „Chłodnej 25″

Między prawdą a propagandą” – to pierwsze spotkanie z cyklu. O sposobach fotografowania przywódców politycznych opowie Wojciech Grzędziński, współtwórca Napo Images, fotoreporter m.in. Super Expressu”, Rzeczpospolitej”, Dziennika”, agencji Reutersa i AFP. Od 2011 roku fotograf w Kancelarii Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego.

Prace Grzędzińskiego były wielokrotnie nagradzane na najbardziej prestiżowych konkursach, m.in. World Press Photo, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i wielu innych.

Spotkanie poprowadzi Andrzej Zygmuntowicz, przewodniczący Rady Artystycznej ZPAF, wykładowca UW

i kierownik Akademii Fotoreportażu.

7 maja, godz. 18:00
Klubokawiarnia „Chłodna 25″