Nowy konkurs Fotografuj.pl – Jej obraz, jej portret

Jak zdobyć monitor EIZO lub jeden z dwóch tabletów graficznych KANVUSPortal? Wystarczy wystartować w nowym konkursie portalu Fotografuj.pl.

Konkurs „Jej obraz, jej portret” skierowany jest do wszystkich osób, niezależnie od tego, czy fotografia jest ich pasją, czy także wykonywanym zawodem. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w serwisie www.fotografuj.pl przez cały czerwiec i dołączyć zdjęcia odpowiadające tematyce konkursu. W tym miesiącu uczestnicy zmierzą się z fotografią portretową kobiet, co jest nie lada wyzwaniem, bo przecież – jak śpiewał w swojej piosence Bogusław Mec – „Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt….”.

Zwycięzca konkursu otrzyma monitor EIZO FORIS 23” przeznaczony do zastosowań multimedialnych, który idealnie sprawdzi się podczas oglądania filmów, edycji fotografii i wideo oraz gier. Pozostałe nagrody to atrakcyjne tablety graficzne KANVUS Artist 127 oraz Life 106. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: www.fotografuj.pl

Konkurs Jej obraz, jej portret - portal Fotografuj.pl_.jpg