Najnowszy projekt Rafała Milacha "7 rooms"

Uznany fotograf polskiego pochodzenia stworzył album opowiadający historię siedmiu Rosjan z trzech rosyjskich miast: Moskwy, Jekaterynburga i Krasnojarska. Wszyscy bohaterowie cyklu zdjęć urodzili się w Związku Radzieckim, a dojrzewali w „putinowskiej” Rosji. Są przeciętnymi ludźmi mieszkającymi na przedmieściach, których łączy rozpad państwa komunistycznego i powstanie nowego ustroju politycznego.

7 roomsRafał Milach „7 Rooms”, projekt graficzny: Ania Nałęcka / Tapir Book Design

Autor po 6-letniej pracy nad albumem ukazał niezwykle intymną relację fotografa ze swoimi bohaterami. Ponadto w albumie znajdują się eseje światowej sławy białoruskiej reportażystki i pisarki Swietłany Aleksijewicz, wywiady z bohaterami zdjęć oraz wstęp Lizy Faktor, założycielki agencji Photogrpaher.ru.