Na szlaku tradycyjnego rzemiosła – konkurs fotograficzny

Sfotografowałeś rzemieślnika przy pracy? A może masz w swoim fotograficznym archiwum ciekawe zdjęcia wytworów rzemiosła? Możesz wygrać weekend w Bieszczadach, wystarczy wziąć udział w konkursie „Na szlaku tradycyjnego rzemiosła”.

dlonie3fot. Katarzyna Bienaszewska

Organizatorzy czekają na zdjęcia pokazujące tradycyjne rzemiosło, osoby zajmujące się nim i wszystko, co z tym tematem jest związane – może to być zdjęcie z wyprawy do muzeum, izby regionalnej, wizyty u twórcy – interpretacja należy do Was.

Uczestnicy mogą wziąć udział w jednej z dwóch kategorii:

1)  dziecięco-młodzieżowa – uczestnicy do 15. roku życia – do wygrania książki, sprzęt turystyczny i inne nagrody rzeczowe,
2)  open – wszystkie osoby powyżej 15. roku życia  – główną nagrodą jest weekend w Gościńcu Rabe w Bieszczadach.

Konkurs trwa do 30 września 2011 roku. Organizatorem jest Fundacja NADwyraz. Aby wziąć udział, wystarczy wysłać zgłoszenie ze zdjęciami na adres mailowy  konkurs@nadwyraz.pl – oczywiście, po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem, dostępnym na stronach  www.szlakrzemiosla.pl oraz  www.podkarpacie.szlakrzemiosla.pl.