Międzynarodowy konkurs fotograficzny LIFE BALANCE

Serbskie stowarzyszenie fotograficzne Art Balance po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym LIFE BALANCE. Termin nadsyłania prac mija 25 września.

life-balance-sivi-mali.pngLogo konkursu

Międzynarodowy konkurs fotograficzny LIFE BALANCE, pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP) i Stowarzyszenia Fotografów Serbii (FSS), kierowany jest do fotografów z całego świata. Specjalne jury wyłoni laureatów w czterech kategoriach: życie codzienne, portret, akt, open (tematyka dowolna). Najlepsze z prac będą prezentowane w jednych z najbardziej prestiżowych galerii Serbii – belgradzkich O3ONE i CFFKS Gallery.

Do 25 września można nadsyłać prace:

-po 4 (kolorowe lub czarno-białe) fotografie z każdej kategorii,

-zapis cyfrowy,

-wymiary 20×30 cm w rozdzielczości 300pixeli/cal,

-format JPG,

-nagrane na płycie CD.

Aby wziąć udział w konkursie, należy również wpłacić kwotę 20 € (30 $). Wpłaty można dokonać między innymi poprzez system PayPal. Płyty CD wraz z formularzem zgłoszeniowym i dowodem wpłaty można nadesłać tradycyjną pocztą, jak i mailem.

Więcej szczegółów, zasady udziału w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Art Balance: www.artbalance.org