Lustrzanka za sfotografowanie muzyki

Jesteś studentem? Nie masz jeszcze 28 lat? Fotografia jest twoją pasją? Jeśli odpowiedź na wszystkie pytania jest twierdząca, to jest to z pewnością konkurs dla ciebie.

 

W Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą czy amatorem oraz to, gdzie studiujesz – liczy się ciekawe zinterpretowanie tegorocznego tematu przewodniego: „Muzyki”, który został podzielony na trzy węższe kategorie:

  • W rytmie miasta (reportaż/street photo)
  • Muzyka duszy (portret)
  • Dźwięk w powiększeniu (makrofotografia)

 

XIV edycja OKFS to również liczne warsztaty i wykłady poświęcone fotografii, organizowane w ramach „Pstrykaliady”. Prowadzone przez fotografów warsztaty i wykłady odbędą się na uczelniach w największych miastach Polski w marcu, kwietniu oraz maju 2012 roku.

 
Prace można nadsyłać do 21 marca 2012 r. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody (m.in. warsztaty fotograficzne i taneczne, książki, a na laureata Grand Prix – lustrzanka z obiektywem). Szczegóły konkursu, kalendarium wszystkich wystaw i wydarzeń, a także galerię nagrodzonych zdjęć na stronie

OKFS.jpgCzłowiek z ulicy – Way to freedom. Michał Górecki – UE Katowice

 

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe
Sezon na odwiedzanie Jarmarków Bożonarodzeniowych właśnie się rozpoczął. Gdzie najlepiej...
Oblicza Cejlonu
Fotografie Adama Golca pozwalają wręcz namacalnie doświadczyć cejlońskiego piękna, poczuć...
Polish Poker Series na serio

Właśnie ruszyły zapisy do turnieju pokerowego Polish Poker Series, przyciągającego...

WFF 2013: świat oczami dziecka
Pierwszy dzień 29. Warszawskiego Festiwalu Filmowego przyniósł wiele nieoczekiwanych filmowych...
Minimalizm dźwięków

Brytyjska grupa Archive po dziesięciu latach działalności wydała kolejną płytę....