O sile blogowania na UW

df2571f2bd4647f4.jpgW Polsce jest ich już ponad 3 miliony i z każdym dniem zdobywają coraz większą popularność. Polaków dopadła moda na blogowanie

Co stoi za sukcesem bloga? W jaki sposób pisanie w sieci wpływa na kształt opinii publicznej? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na IV Ogólnopolskim Zjeździe Analityków Mediów pod hasłem „Blog wszechmogący”. Wydarzenie odbędzie się już 10 maja w Centrum Informatycznym UW na Kampusie Głównym.

Udział w debacie nad popularnością blogów wezmą przedstawiciele ośrodków naukowych, osobowości świata mediów i biznesu oraz sami blogerzy. Wśród gości są m. in. Paweł Lipiec („eCommerce.edu.pl”), Vadim Makarenko („Gazeta Wyborcza”), Łukasz Malczewski (agencja PR d*fusion communication) oraz Maja Sablewska (majasablewskablog.pl). Dyskusję będzie można śledzić także na żywo przez internet. Rozmowę poprowadzi jeden z najbardziej znanych blogerów w Polsce – Maciej Budzich (mediafun.pl). Konferencję zakończy projekcja filmu Blogersi” (reż. Jarosław Rybus), opisywanego przez twórców jako „dokument o sile internetu”.

Wydarzenie organizowane jest przez studentów Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej: http://www.facebook.com/BlogWszechmogacy.

Co: IV Ogólnopolski Zjazd Analityków Mediów pod hasłem „Blog wszechmogący”

Gdzie: Kampus Centralny UW, budynek Centrum Informatycznego (III piętro, s.306), ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

Kiedy: 10 maja 2012, godz. 9:30