W niedzielę, po meczu z Pogonią Szczecin, Legia Warszawa zdobyła mistrzostwo Polski. Z tego powodu tysiące kibiców ruszyło na Plac Zamkowy, by razem cieszyć się zwycięstwem stołecznego klubu.
Uniwersytet Warszawski wciąż na czele. Uczelnia zajęła 1. miejsce w...
Chińska telewizja rozszerza działalność. Po Stanach i Afryce ma podbic...