Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

KULTURAMuzyka

Muzyka na Gwiazdkę 2016 [PLAYLISTA]

Świąteczna atmosfera związana jest nierozerwalnie ze świątecznymi hitami. Bez nich, ten czas nie byłyby taki sam. Z tej okazji, specjalnie dla Was, przygotowaliśmy spis gwiazdkowych kawałków, które umilą Wam czas rozpakowywania prezentów i przegryzania makowca. Dla ułatwienia, podajemy je w formie playlisty na Youtubie, abyście mogli puścić ją w tle podczas ostatnich wigilijnych przygotowań.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy także w imieniu całej redakcji PDF, życzyć czytelnikom zdrowych, spokojnych świąt w rodzinnym gronie. Niech muzyka towarzyszy Wam przez cały rok i stanowi ważną cząstkę Waszego życia.

Na naszej liście znalazły się utwory nietuzinkowe, aczkolwiek na pewno warte docenienia. Wielu z nich nie usłyszycie w pierwszym lepszym radiu. Wszystkie jednak  mają w sobie to coś, co sprawia że muzyka jest tak fascynująca.

Znajdziecie tu między innymi rockowe wykonania The Ramones, Lemmiego, czy Coldplay, ale także wzruszającą zaśpiewaną przez Margaret Kolędę Warszawską oraz absolutną klasykę w wykonaniu Queen – Thank God It’s Christmas. Spis wieńczy niesamowicie klimatyczny utwór, bez którego żadna świąteczna playlista nie jest kompletna – grupa Slade i ich hit Merry Xmas Everybody. 14 kawałków wspaniałego świątecznego grania!

Zapraszamy do przesłuchania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.