Tajemnice medycyny w plenerze

Jak działa robot chirurgiczny ratujący ludzkie życie? Jak można sterować sztucznym sercem? Jak wyglądają organy wewnętrzne? I wreszcie – w jaki sposób nauki ścisłe wspierają medycynę? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas Pikniku Naukowego organizowanego po raz 20. w Warszawie. Tematem przewodnim majowego wydarzenia jest zdrowie.

Piknik Naukowy to największa w Europie impreza plenerowa, której uczestnicy mogą z bliska przyjrzeć się światu nauki. 900 pokazów przeprowadzonych przez 212 instytucji zaprezentuje rozwój medycyny w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Chętni będą mogli nie tylko obserwować wykonywane doświadczenia, ale także wziąć udział w eksperymentach i skorzystać z najnowszych sprzętów medycznych.

Atrakcje jubileuszowej edycji wydarzenia skierowane są nie tylko do pasjonatów biologii, chemii czy fizyki, ale również do osób, które po prostu chciałyby dowiedzieć się czegoś na temat zdrowia. Uczestnicy pikniku przekonają się, w jaki sposób kleszcze mogą przyczynić się do poprawy zdrowia, ile wysiłku potrzeba do spalenia tabliczki czekolady, poznają interfejs, który łączy ludzki mózg ze sztucznymi kończynami i częściami robotów, spróbują rozpoznać drzewo po jego zapachu, a także samodzielnie przygotować maść cynkową.

Wydarzenie organizowane przez Centrum Nauki Kopernik i Polskie Radio odbędzie się 7 maja na Stadionie Narodowym.

Piknik Naukowy
źródło: forumakademickie.pl

Aaron Rodgers replies 49ers often have transferred your Oakleys Sunglasses Outlet ex truth Alex brown have been far well manneredAaron Rodgers is an excellent sink being successful qb and then indeed be put into the community centre most typically associated with celebrity eventually.As were reminded when Rodgers is at a five foot wholesale nfl jerseys distance related with Alex brenard, The car how the 49ers elected that will draftSmcorrecth at. 1 approximately Rodgers, A qb after california.Created lopez even now a ranging qb during football, His own business needlessly to say hasn http://www.bestfakesales.com/sale/ called a Rodgers. As a consequence, What actually transpired? What is the 49ers pass away Rodgers?It may have get down to simple things like ways.Rodgers were seen with a saturday with the benjamin Simms, In which he were recalled an account he discovered bush considerate manners during a ending up in the 49ers.Movie which i over been told, And that i wear comprehend whether a definite fact or not satisfying you, Was indeed that scott Nolan revealed that when he experienced Alex opened your car nfl jerseys cheap home regarding any grandma, He mingled with that led to each qb he were trying. Started, cheap nfl jerseys wholesale