On-line w autobusie

3537532441_02a306f0a6_o.jpgD1v1d’s photos via Getty ImagesNie wyobrażasz sobie bycia odciętym od sieci? W warszawskich autobusach może już nie musisz. Od 7 maja w komunikacji miejskiej można za darmo połączyć się z internetem

 

W autobusach niektórych warszawskich linii zamontowano hotspoty, dzięki którym pasażerowie mogą za darmo łączyć się z internetem. To element akcji reklamowej „Tu masz darmowy internet od ING”. Połączyć się z siecią będzie można w autobusach oznaczonych specjalną naklejką. Internet dostępny będzie zarówno w liniach kursujących w centrum, jak i tych dojeżdżających do krańcowych dzielnic miasta. Akcja potrwa do końca czerwca.

 

Oprócz stolicy, z internetem łączyć się będzie można w 11 innych miastach Polski, między innymi w Krakowie, Trójmieście, Katowicach, Szczecinie i Łodzi.

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe
Sezon na odwiedzanie Jarmarków Bożonarodzeniowych właśnie się rozpoczął. Gdzie najlepiej...
Stary, ale jary

Logan: Wolverine to film będący pożegnaniem Hugh Jackmana z rolą...

Ważne wnioski z protestu medyków

W sobotę odbył się Marsz Milczenia zorganizowany w ramach inicjatywy...

Morderstwa w świecie muzyki – Narkoman zabija wirtuoza saksofonu
Jego zadziornego stylu gry na saksofonie tenorowym nie można pomylić...
Teatry z całej Polski w Warszawie

Po raz 39. w stolicy zaczęły się Warszawskie Spotkania Teatralne,...