Karieramedia

Myspace w wersji dla wszystkich twórców

Wystartował innowacyjny projekt w nowej odsłonie. 9thFLOOR to platforma biznesowa, która wykorzystuje nowoczesną technologię internetową, aby w szybki, łatwy oraz skuteczny sposób łączyć ze sobą twórców i producentów.

Nowa szata graficzna platformy i nowe rozwiązania sprostają najsurowszym gustom i oczekiwaniom użytkowników. Portal powstał z myślą o osobach tworzących w każdej dziedzinie życia, które dzięki technologii wykorzystywanej przez serwis 9thFLOOR mają możliwość bezpiecznego dotarcia ze swoją twórczością, ideą czy talentem do wyselekcjonowanej grupy odbiorców biznesowych.

floor.jpg

Dzięki 9thFLOOR również producenci mają możliwość promocji swojej działalności. Mogą także prowadzić rekrutacje, a przede wszystkim oszczędzają czas, energię oraz pieniądze, które poświeciliby na poszukiwanie współpracowników. Takie możliwości daje nowy system dopasowania i automatycznego dotarcia do wybranej grupy odbiorców.

W serwisie 9thFLOOR można też znaleźć pracę lub partnera biznesowego, promować wydarzenia oraz dotrzeć z informacjami do jego użytkowników. Możliwe jest to dzięki wielokierunkowej komunikacji bezpośredniej.Zarówno Twórcy jak i Producenci mają możliwość prezentowania swoich „sylwetek” w ogólnodostępnej sekcji pełniącej rolę galerii sztuki oraz promocji wydarzeń za pośrednictwem tablicy ogłoszeń.

Platforma 9thFLOOR powstała z potrzeby serca osób, które cenią sztukę, talent i wszelkie przejawy twórczości, ale jest także efektem wielu lat pracy i obserwacji naszego rynku. Została stworzona
z myślą o Twórcach ze wszystkich dziedzin życia, ale też o wszystkich dla których wartością są indywidualizm, kreatywność i pasja.

9floor.jpgWięcej informacji: www.9floor.pl / www.facebook.com/9floorpl