Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

MuzykaPolecamy

The Menzingers w Warszawie

Po raz kolejny w Polsce zagra The Menzingers. Już 17 sierpnia w klubie Hydrozagadka będzie można usłyszeć jedne z ich najlepszych kawałków. Bilety na koncert amerykańskiej grupy są już dostępne.

rentedworld2.jpgŹródło: http://themenzingers.com

The Menzingers zaprezentują swój album ,,Rented World’’, który miał premierę 22.04.2014r. Składa się na niego dwanaście utworów, a „I Don’t Wanna Be an Asshole Anymore” to singiel promujący. Za produkcję krążka odpowiada Jonathan Low.

Przed polską publicznością grupa The Menzingers występowała już dwa lata temu w Jarocinie. W tym roku w klubie Hydrozagadka towarzyszyć im będzie w roli supportu Karate Free Stylers. Olsztyńską grupę tworzą od 2005r. Piotr Siwicki, Filip Holka, Paweł Kowalewicz oraz Paweł Porzych, a ich debiutancki album, którym zasłynęli to ,,Northern Youth’’.

Koncert rozpocznie się o 20:00. Bilety można kupić na Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, Biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. W przedsprzedaży cena wynosi 40zł, a w dniu koncertu 50zł.