Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

mediaPolecamy

Konkurs dla studentów WDiNP

Trwa konkurs „Tak! Pomagam – Włącz się w wolontariat”, skierowany do studentów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma Provident Polska oraz WDiNP UW.
 

Studenci WDiNP UW mogą wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę o wolontariacie. Wystarczy do 30 kwietnia 2013 roku przesłać materiał o tej tematyce na adres: Provident Polska SA, ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs dla studentów-Tak! Pomagam. Celem konkursu jest promocja idei wolontariatu wśród młodych ludzi, w tym przyszłych adeptów dziennikarstwa. Materiały mogą być nadsyłane w dowolnej formie (np. reportaż prasowy, telewizyjny, radiowy, fotograficzny).

 

tak_pomagam_dla_studenow.jpg

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w konkursie dostępny jest na stronie internetowej www.takpomagam.pl. Autor najlepszej pracy konkursowej otrzyma możliwość 6-tygodniowego, płatnego stażu w miesięczniku „Press” i będzie mógł poznać tajniki dziennikarskiego warsztatu. Organizator konkursu, Provident Polska, ufundował również wyróżnienia: 5 rocznych prenumerat miesięcznika „Press”.

 

Konkurs dla studentów „Tak! Pomagam – Włącz się w wolontariat” jest częścią projektu realizowanego już od 6 lat przez Provident Polska. Ma na celu promocję idei wolontariatu pracowniczego. W zakrojonym na szeroką skalę programie „Tak! Pomagam” wzięło do tej pory udział 1300 wolontariuszy, którzy zrealizowali 302 projekty, na które firma przeznaczyła niemal milion złotych. Pracownicy firmy w wolnym czasie, z własnej inicjatywy pomagają remontować świetlice środowiskowe, porządkują place zabaw, opiekują się niepełnosprawnymi, organizują wycieczki i zajęcia dla dzieci z domów dziecka.