Sukces dziennikarza i fotografa naszej redakcji

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że nasz redakcyjny kolega Mirek Kaźmierczak otrzymał wyróżnienie w XII edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Parki Narodowe organizowanego przez  Kampinoski Park Narodowy z okazji Dnia Ziemi i Europejskich Dni Parków.

Celem tej rywalizacji jest popularyzacja polskich parków narodowych, chroniących z mocy prawa najpiękniejsze fragmenty naszej przyrody wraz z pamiątkami historii i kultury. Co zaowocowało objęciem patronatu przez Związek Polskich Fotografów Przyrody

Na tegoroczną edycję wpłynęły 322 zdjęcia zgłosznoe przez 41 autorów. Fotografie oceniano w dwóch kategoriach „Przyroda” i „Człowiek w przyrodzie” i to właśnie w tej pierwszej Mirek Kaźmierczak zdobył wyróżnienie za zestaw „Jesienna buczyna karpacka” zrealizowany na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego dokładnie ze szczytu Wielkiej i Małej Rawki.

Serdecznie gratulujemy a nagrodzone fotografie prezentujemy poniżej.

wyróżniony cykl - konkurs parni narodowe.jpgfot. Mirek Kaźmierczak