Jubileuszowe FILM VIDEO FOTO w Łodzi

FILM VIDEO FOTO to cykliczna impreza, orgaznizowana od 1995 roku. Celem targów jest zaprezentowanie urządzeń, które swoim zakresem obejmują m.in.: sprzęt i akcesoria fotograficzne, video i filmowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Targi w Łodzi to nie tylko pokazy sprzętu, lecz także warsztaty, seminaria, wystawy, prezentacje, spotkania z artystami, szkolenia, konkursy, pokazy oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z producentami.

FVF-2012.jpg

Jak co roku pierwszy dzień targów (29 marca) przeznaczony jest dla profesjonalistów, na spotkania businessowe. W tym dniu targi będzie można zwiedzać na podstawie: zaproszeń, kart wielokrotnego wstępu dla profesjonalistów oraz akredytacji dziennikarskich. Pozostałe dni imprezy (30-31 marca) dostępne są dla wszystkich.

Głównym gościem tegorocznych targów będzie Tomasz Lazar – zdobywca drugiej nagrody w kategorii Ludzie w wiadomościach World Press Photo 2011, a także nagrody głównej za Zdjęcie Roku i dwóch dodatkowych nagród w konkursie BZ WBK Press Foto. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z fotografem i jego pracami 30 marca, o godz. 13. W programie: rozmowa z fotografikiem, prezentacja jego prac i sesja pytań od widzów.

XV Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2012

29-31 marca, Nowe Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze, Łódź, al. Politechniki 2

Szczegółowe info: http://www.mtl.lodz.pl/fair/web/index/id/211