Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Bez kategorii

Google Glass w sprzedaży już 15 kwietnia!

Ogólnoświatowy gigant internetowy – firma Google, 15 kwietnia, rozpocznie internetową sprzedaż swojego nowego gadżetu – Google Glass. Koszt to 1,5 tys. dolarów, a czas, w którym można dokonać zakupu będzie ograniczony.


800px-Google_Glass_Explorer_EditionOd godz. 9 czasu wschodniego (od 15.00 w Polsce) Google rozpocznie przyjmowanie zamówień internetowych na swoje urządzenie – Google Glass (GG). Będzie to druga możliwość, aby nabyć ten gadżet. Równo rok wcześniej, również w kwietniu, dzięki zakwalifikowaniu się do programu testowego o nazwie „Explorer” i wpłacie 1500 dolarów, otrzymywało się od Google egzemplarz okularów. Tym razem włodarze firmy z Mountain View, postanowili zrezygnować z selekcji potencjalnych użytkowników – testerów i umożliwić zakup ich gadżetu każdemu, ale tylko, obywatelowi Stanów Zjednoczonych.

Wersja okularów przeznaczona do sprzedaży, oprócz podstawowych podzespołów i funkcji (zobacz: http://www.pdf.edu.pl/text-specyfikacja-google-glass-ujawniona-uzytkownicy-juz-testuja-1174#content) będzie posiadała dostęp do Internetu i różne rodzaje designu.

 

exp 2Aby zakupić GG, należy być Amerykaninem… i zarejestrować się na stronie google 15 kwietnia

 

Nie zostało ujawnione ile par Goggle Glass firma zamierza sprzedać, wiadomo jedynie, że czas, w którym będzie można tego dokonać zostanie ograniczony. Zamówienia będzie można składać na tej stronie: http://www.google.com/glass/start/how-to-get-one/?source=learnmore