Co kupić mężowi na święta, może złotego HTC?

Firma HTC, wprowadzi na rynek nową odsłonę swojego flagowego smartfona HTC One. Jego złoty design może przyczynić się do kolejnego triumfu urządzenia wyprodukowanego przez ten tajwański koncern.

HTC One w kolorze złotym.JPGZłoty HTC One / źródło prasowe HTC

Nie od dzisiaj wiadomo, że HTC jest jednym z liderów w dziedzinie innowacji i wzornictwa urządzeń mobilnych. Do tej pory w sprzedaży dostępne były 4 motywy smartfona z serii One – czarny, srebrny, czerwony i niebieski. Niebawem ma powiększyć się o kolor złoty. Wszystko za sprawą sukcesu jaki odniósła na świecie wersja tego modelu, której obudowa została pokryta 18-karatowym złotem.

Fakt ten zainspirował tajwańskich projektanów, którzy postanowili stworzyć podobny design dla podstawowego HTC One. Wszystko po to, aby każdy potencjalny nabywca ich smartfona, mógł również cieszyć się z odrobiny luksusu i wyjatkowości, które dostarczyłaby jemu nowa złota odsłona. Warto także dodać, że smartfon ten sam w sobie jest już powodem do dumy dla jego posiadacza – autorski tryb zdjęć Zoe, informacyjny ekran główny BlinkFeed oraz system dźwięku BoomSound (więcej specyfikacji w artykule: http://bit.ly/1eAca8E) – to tylko nieliczne atuty tego urządzenia. Z pewnością stało się ono silną konkurencją dla innych producentów smartfonów przed zbliżającymi się świętami.

W Polsce HTC One będzie dostępny od 9 grudnia w sklepach sieci Orange.