III filar? Ciebie też to dotyczy!

Debata wokół podwyższania wieku emerytalnego trwa w najlepsze. Może lepiej wziąć sprawy w swoje ręce? Dowiedz się, co zrobić, by zapewnić sobie godną starość. Czym jest III filar, jak zatroszczyć się o swój emerytalny portfel?

Odpowiedzi na te i inne pytania możesz uzykać już 29 marca! W Sali Senatu UW odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa „III filar – szansa na lepsze jutro?”. Konferencja będzie okazją, by przyjrzeć się problemom polskiego systemu emerytalnego oraz wysłuchać opinii zarówno pracowników naukowych polskich uczelni, jak i praktyków z zakładów ubezpieczeń i kancelarii prawnych.

konusiginternet

Organizatorami wydarzenia są: Katedra Prawa Ubezpieczeń Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Koło Naukowe Ubezpieczeń Społecznych i Gospodarczych oraz Stowarzyszenie Absolwentów WPiA UW.

Konferencja naukowa „III filar – szansa na lepsze jutro?”
Sala Senatu Uniwersytetu Warszawskiego, Pałac Kazimierzowski, Kampus Centralny UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.
29 marca 2012, w godzinach: 9.00–17.00
Strona wydarzenia: http://konusig.wpia.uw.edu.pl/konferencja/