Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

ARCHIWUMSONDA

W tym roku się uda

Pierwszy miesiąc 2019 roku minął, a z nim nasze noworoczne postanowienia. Jeżeli coś nam się nie powiodło – nic straconego. Młode osoby, z którymi rozmawiałam, spacerując po Krakowskim Przedmieściu, mogą być dla nas inspiracją do podjęcia nowej próby realizacji naszych celów.

Monika, 22 lata

Chciałabym wybrać się na słynne festiwale filmowe do Cannes i Berlina, dodatkowym celem jest samodzielne sfinansowanie ich. Oprócz tego chcę być cały rok szczęśliwa. Staram się to osiągnąć poprzez spędzanie czasu ze znajomymi i rodziną.

Michał, 20 lat

Chcę realizować moje marzenie sprzed kilku lat, czyli wziąć udział w maratonie. Aby być w formie biegam kilka razy w tygodniu. Niestety pogoda nie jest sprzyjająca, ale codziennie staram się wpleść w mój dzień aktywność fizyczną

Kuba, 22 lata

W tym roku postanowiłem zadbać o relacje ze znajomymi oraz o moje
zdrowie. Chcę również obejrzeć dwa razy więcej filmów niż w 2018,
czyli 400. Oczywiście liczę również krótkie metraże, nie tylko
kilkunastogodzinne dzieła.

Jagoda, 23 lata

Chcę zakończyć studia z jak najlepszymi ocenami i znaleźć ciekawą pracę. Postanowiłam również więcej czasu i budżetu poświęcić na kulturę, czyli teatr, kino, może opera.

Amelia, 23 lata

Najważniejszą rzeczą dla mnie jest teraz sprawne napisanie magisterki i obrona jej na dobrą ocenę. Jeżeli uda mi się to zrealizować, wolny czas chcę spędzić ze znajomymi lub oglądając ciekawe filmy.